16 Tem 2012
Temmuz 16, 2012

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

 1. 1
  %100 Müşteri Memnuniyeti
  Siz müşterilerimizi memnun etmek ilk ve tek amacımız. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kaliteli ürünlerimizi tecrübeli elemanlarımızla sunuyoruz. Bugüne dek koruduğumuz bu ilkemizde hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti..
 2. 2
  Düşük Fiyat Politikası
  Düşük fiyat politikamız ile müşteri memnuniyeti ilkemizi paralel götürüyoruz. Müşterilerimize ürünlerimizi düşük fiyat ile sunarken müşteri memnuniyetini korumak için asla kaliteden ödün vermiyoruz. Kaliteli ürünleri düşük fiyata sunmak bizim görevimiz.
 3. 3
  Yüksek Kaliteli Ürünler
  Düşük fiyat politikamızın yanı sıra yüksek kaliteli ürünler kullanmak şirketimizin politikaları arasında yer alıyor. Uzun ömürlü işler üretmek için önceliğimiz kaliteli ürünler kullanmak, kaliteden asla taviz vermemektir.

 4. 4
  Kusursuz İşçilik
  Alder A.Ş. Alüminyum olarak bünyemizde her zaman deneyimli elemanlar barındırıyoruz. Kaliteli ürünleri düşük fiyatta sunmanın yeterli olmadığını biliyoruz. Sektörümüzde en önemli kısım olan montajda tecrübeli ekiplerle çalışarak kaliteli ürünlerimize tecrübemizi katıyoruz.
 5. 5
  İşimizin Arkasındayız
  Yaptığımız her işin arkasındayız. Hizmetlerimizde müşterilerimizi madur etmemek için sizlerden desteğimizi asla kesmiyoruz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat listesi almak için bize ulaşın..